+48 601 35 20 89 biuro@semperfi.pl Osiny, ul. Łąkowa 22 05-300 Mińsk Mazowiecki

Kompania braci

Kompania Braci to projekt, który zrodził się z potrzeby współczesnego świata. Świata, który w codziennej pogoni za sukcesem, pieniądzem i sławą zdaje się zapominać o swych pierwotnych i podstawowych wartościach.

Wartościach takich jak honor i braterstwo, jak odwaga i siła.

Twórcami Kompanii Braci są polscy weterani oraz żołnierze, gdyż to w koszarach i na poligonach, na polach bitew i na patrolach, na misjach i w bazach wojskowych rozsianych po pustynnych zakątkach Iraku i Afganistanu, wartości te przetrwały najdłużej. Bo gdy nad głowami zaczynają latać kule to przez okno sumienia wylatuje na bruk wszystko i liczy się tylko brat obok Ciebie. To dla niego walczysz i za niego jesteś gotów zginąć.

Teraz, wraz z tymi, którym niekoniecznie dane było służyć w wojsku, ale którzy wyznają te same,co My zasady tworzymy Kompanie Braci – stowarzyszenie ludzi którzy mogą na sobie polegać. Których może i czasami dzieli światopogląd, ale których łączy coś o wiele ważniejszego – poczucie wspólnoty, braterstwa i gotowości do poświecenia za drugiego człowieka. Którzy razem będą się bawić, pić i śmiać się, spierać i dyskutować ale którzy będą tez razem stać murem za sobą i gdy trzeba mówić jednym głosem.

Będą walczyć jeden za drugiego.

Kompania to towarzystwo elitarne, nie każdy może wstąpić nie każdego tez przyjmiemy. Ale jeżeli dasz się poznać jak człowiek, który wyznaje nasze zasady, który jest taki jak my…sami Cię znajdziemy i zaprosimy do swojego grona.